تولید کننده بهترین چرم شترمرغ کیفی

تولید چرم چرم شترمرغ کیفی بسیار مهم است زیرا متقاضیان قبل از انجام خرید خود ابتدا با روش تولید این چرم ها آشنا می شوند و این موضوع باعث می شود تا متقاضی بتواند با دقت بیشتری چرم تزئینی را خریداری کند و از بهترین و با کیفیت ترین نمونه های آن ها برخوردار شود. دباغی کردن از روش های رایجی است که از قدیم الایام تا دوره کنونی برای تولید چرم های شتر مورد استفاده قرار می گیرد، چرم شتر از پوست آن به دست می آید

 

بررسی مشخصات ظاهری چرم شترمرغ کیفی

بنابراین بعد از جدا کردن پوست از گوشت گاو آن را برای دباغی آماده می کنند، دباغی کردن یعنی ازبین بردن پروتئین پوست و تبدیل پوست به یک چرم درجه یک که باعث می شود استفاده از آن نیز بیشتر شود. در دباغی با حرارت و با مواد و روش های گوناگون آنتی اکسیدان های تشکیل دهنده پروتئین را ازبین برده و بافت های پروتئینی را تجزیه می کنند و این موضوع باعث می شود تا پوست خشک شده و رطوبت و پروتئین خود را ازدست دهد و به چرم خام تبدیل شود.

بعدا از انجام این مرحله چرم وارد مرحله رنگرزی می شود، همانطور که می دانید چرم گاو رنگی ندارد و خام است اما بعد از دباغی آن را به رنگرزی برده و رنگرز نیز دو چرم را در دو حالت رنگ می کند، حالت اول رنگ سطحی چرم است و حالت دوم نیز رنگی است که به داخل چرم نفوذ کرده و طول عمر بالایی دارد. قیمت کیف چرم اصل تبریز به عواملی مانند نوع چرم استفاده شده در کیف، جنس یراق آلات و نخ مصرفی مربوط می شود هر چه کیفیت مواد اولیه تولید کیف مناسب تر باشد به همان نسبت در قیمت تمام شده کیف تاثیر می گذارد.

در حال حاضر تولیدی کیف ما با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و با هدف جلب رضایت مشتریان و بدون توجه به افزایش سود محصولات خود را با نازل ترین قیمت به متقاضیان این محصول را ارائه می نماید. .تولید کننده چرم این محصول را در مدل های مختلفی ارائه کرده است. عرضه چرم شترمرغ در این مرکز بسیار راحت است.

عرضه انبوه چرم شترمرغ کیفی
بررسی مشخصات ظاهری چرم شترمرغ کیفی

عرضه کننده چرم شتر مرغ خام را با بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت به سرتاسر بازار های کشور عرضه می کند و این موضوع نیز بر روی رضایت آن ها موثر است اما پخش چرم در بازار های داخلی به توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که این چرم ها دارند به طور عمده و خرده انجام می‌ شود. پخش مستقیم و اینترنتی یکی از رایج ترین روش هایی است که در آن هزینه های حمل و نقل و تعداد واسطه ها به حداقل می رسد و این موضوع نیز باعث می شود متقاضیان از مناسب ترین قیمت این نمونه چرم های شتر مزغ برخوردار شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.