خرید عمده چرم لباسی شترمرغ

خرید عمده چرم لباسی شتر مرغ موضوع اصلی و کانون توجه مطلبی است که پیش رو داریم. چرم شتر مرغ یکی از انواع چرم های طبیعی حیوانی است که بسیار مرغوب می باشد و ظاهری زیبا و قیمتی ارزان دارد. چرم شتر مرغ برای تولید انواع لباس، پوشاک زمستانه، کیف، کفش و کمربند مورد استفاده در صنایع تولید چرم قرار می ‌گیرد. خرید این محصول را بایستی از مراکزی تهیه کرد که در ادامه به آن اشاره می ‌کنیم. در این مقاله قصد داریم پیرامون چرم لباسی شترمرغ، فروش چرم و خرید چرم صحبت کنیم.

 

نحوه آماده سازی چرم لباسی شترمرغ

 

چرم های موجود در بازار که به صورت ورقه های رولی و یا ورقه های مستطیل شکلی که روی یکدیگر قرار گرفته اند انواع مختلفی دارند. در کل، چرم هایی که در بازار وجود دارد و محصولاتی که از چرم تولید می‌شود به طور کلی در دو دسته چرم صنعتی که موسوم به چرم مصنوعی است و چرم طبیعی که موسوم به چرم حیوانی است طبقه‌ بندی می ‌شود.

چرم لباسی چرمی است که همان گونه که از نامش پیداست، در تهیه و تولید انواع لباس همچون کاپشن، پالتو، چکمه، دستکش، آستر لباس و امثال آن مورد استفاده قرار می ‌گیرد. چرم لباسی شتر مرغ یکی از انواع چرم های طبیعی حیوانی است که جهت آماده سازی بایستی مراحلی را پشت سر گذارد تا به صورتی که در بازار به صورت عمده عرضه می شود در بیاید.

یکی از مراحل آن که مرحله اولیه آن است جدا کردن انواع بافت های اضافی همچون گوشت و مو از پوست شتر مرغ است. مرحله بعدی مرحله کراست است که آن را در واقع به نوعی دباغی می کند و به صورت خام در آورده و آماده برای رنگرزی و رنگ بندی ورقه های چرمی می نماید. پس از آن که چرم شتر مرغ در رنگ بندی های مختلف رنگ دلخواه را گرفت، سپس بایستی این رنگ ها تثبیت شده و پس از آن آماده عرضه به فروشگاه های توزیع کننده انواع چرم لباسی شتر مرغ شود.

عمده فروشی چرم لباسی شترمرغ
نحوه آماده سازی چرم لباسی شترمرغ

 

چرم لباسی شتر مرغ معمولاً به صورت ورقه هایی که در رنگ های مختلف سرد و گرم تولید شده ‌اند به صورت عمده برای خریدارانی که خود صاحب فروشگاه ها و یا تولیدی هایی هستند که از این چرم در تولید انواع پوشاک و کفش استفاده می ‌کنند قرار می گیرد. عمده فروشی چرم لباسی شتر مرغ معمولاً یکی از مراکزی است که این محصول را به صورت عمده در اختیار فروشگاه هایی که به آن اشاره شد قرار می دهد. چرم لباسی شتر مرغ معمولاً به صورت تعداد ورقه هایی که مورد نیاز مشتری است و همچنین به صورت کیلویی یا در قالب چرم رولی در اختیار این تولیدی ها قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.