خرید کلی چرم گاوی اشبالت

خرید کلی چرم گاوی اشبالت را در ابعاد و رنگ های مختلفی می توان خیلی راحت از مجموعه اصلی پخش، انجام داد. البته باید بگوییم که این گونه خاص از محصولات در امور متفاوتی به کار می ورند. پس با این حساب می توان گفت که چرم گاوی ضخیم اشبالت مشتریان متنوعی دارد. از سوی دیگر، اگر به فروشنده معتبر سر بزنید، در کنار آگاهی از قیمت چرم گاوی، خیلی آسان می توانید نوع مرغوب را سفارش دهید.

خرید کلی چرم گاوی اشبالت

3 مورد از کاربردهای چرم گاوی اشبالت

3 مورد از کاربردهای چرم گاوی اشبالت اشبالت چگونه چرمی است؟ باید گفت که در هنگام دباغی، بخش صاف و براق چرم به صورت جزئی برداشته می شود و سطح پرز دار باقی می ماند. برخی از تولیدی ها به آن چرم پرزدار هم می گویند. اما قصد داریم تا 3 مورد از کاربردهای چرم گاوی اشبالت را در اینجا بیان نماییم که عبارتند هستند از:

  • تولید انواع کفش زنانه، مردانه و بچه گانه در طرح و رنگ های گوناگون
  • دوخت کیف ها متفاوت که برای رده های سنی مختلف مناسب بوده
  • دوخت کاپشن و پالتوهای چرمی

این‌ چرم بسیار مقاوم است و از ضخامت خوبی نیز برخوردار می باشد. از طرفی زیبایی خاصی دارد که برخی از تولیدی ها حتی برای این که محصولات خود را مقاوم تر بسازند، نوع نازک را به عنوان آستری به کار می برند. به هر حال، این چرم طبیعی را می توان در رنگ های قرمز، مشکی، عسلی، قهوه ای و غیره به دست آورد.

آنها به دلیل فرآوری خوبی که می شوند، به راحتی در کارهای مختلفی که نام بردیم، قابل استفاده هستند. یعنی تولیدی ها خیلی ساده می توانند برش بزنند و بدوزند.

قیمت روز چرم گاوی ضخیم اشبالت

قیمت روز چرم گاوی ضخیم اشبالت چه مسائلی در قیمت روز چرم گاوی ضخیم اشبالت تاثیر گذار هستند؟ نخستین موضوعی را که می توان بیان نمود، چگونگی خرید بازار است. همینطور نباید از بحث اقتصادی هم به آسانی عبور کرد که در شرایط کنونی تعیین کننده اصلی نرخ می باشد. به هر حال، با در نظر گرفتن موضوعات مختلف هم اکنون کالا با قیمت های متفاوت ارائه می شوند.

از طرفی، ارزش گذاری بیشتر ربط به نوع دباغی، ضخامت، عدم داشتن نقص و پارگی در چرم و همینطور برند دارد. نوع وارداتی هم گاهی در بازار ارائه می شود که با در نظر گرفتن نوسانات ارزی با نرخ های متفاوتی عرضه می گردند.

به هر صورت، از آنجایی که بیشتر تولیدی ها و تاجران به صورت عمده خرید این نوع از چرم را انجام می دهند، می توانند با قیمت های پایین تری آن را به دست آورند. اما جهت اطلاع یافتن از نرخ ها، می شود که با بخش فروش این وب سایت زنگ بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.