عرضه کننده چرم شترمرغ کراست

عرضه کننده معتبری در سطح کشور وجود دارد که چرم شترمرغ کراست با کیفیت و مرغوب را به روش های مختلف عرضه می کند. عرضه کننده نامبرده چرم یدن شترمرغ و پای شترمرغ را با روش های مختلف و با استفاده از دستگاه های کاملا مدرن فرآوری کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. به دلیل کیفیت بالای محصولات روز به روز به مشتریان ان افزوده می شود.

عرضه کننده چرم شترمرغ کراست

باکیفیت ترین انواع چرم پای شترمرغ

باکیفیت ترین انواع چرم پای شترمرغ چرم یکی از پارچه هایی است که امروزه از آن ها به شدت استفاده می شود. چرم طبیعی انواع مختلفی دارد که با استفاده از پوست بعضی از حیوانات مانند گاو، گاومیش، مار، کروکودیل، شترمرغ و … استفاده می شود. هر کدام از چرم های نامبرده ویژگی و مشخصات منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال چرم شترمرغ یکی از چرم های بسیار لوکس و مرغوب می باشد که بسیار نرم و لطیف بوده، همچنین نسبت به چرم گاوی و بقیه چرم ها از ظرافت خاصی برخوردار است. همچنین از نظر استحکام و مقاومت بسیار بالا بوده و تراکم آن زیاد است.
علاوه بر بدن شترمرغ از ساق پای شترمرغ نیز می توان چرم تهیه کرد. از چرم پای شترمرغ و ساق آن برای تزیین، طراحی و ساخت اشیا تزیینی و یا انواع اکسسوری ها مانند دستبند و … استفاده می شود. این نوع چرم دارای طرح منحصر به فردی می باشد که طرح های نامبرده به صورت نامنظم در سطح آن پراکنده شده اند و تقارن و نظم خاصی ندارند.
عده ای از این نوع چرم برای تهیه فرش های کوچکی به عنوان وسیله تزیینی استفاده می کنند. این نوع چرم را با استفاده از روش های مختلف فرآوری کرده و رنگ می کنند. چرم شترمرغ کراست به نوعی از چرم گفته می شود که هنوز رنگرزی نشده باشد.
چرم های کراست را با روش های مختلف رنگ می کنند و سپس برای تهیه انواع کیف و کفش، بوت و نیم بوت، کت، پالتو، دستکش، کلاه و … مورد استفاده قرار می دهند.

صادرات عمده چرم شترمرغ کراست

صادرات عمده چرم شترمرغ کراست صادرات چرم شترمرغ به ویژه چرم شترمرغ کراست در ایران و توسط تولیدکنندگان و عرضه کنندگان داخلی صورت می گیرد. صادرات چرم های نامبرده به صورت عمده و در تناژ بسیار بالا انجام می شود. محصولات با کیفیت و صادراتی به محصولات درجه یک گفته می شود که در بازار های جهانی وجود دارند و از آن ها به عنوان بهترین چرم ها یاد می کنند.
چرم های شترمرغ به نقاط مختلف مانند ترکیه، آلمان و … صادر می شود که از آنها برای تهیه انواع وسایل و البسه استفاده می کنند.
عوامل مختلفی در قیمت چرم ها موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  کیفیت چرم
  2. نوع چرم
  3. ضخامت آن
  4. متراژ آن
  5. نوع فرآوری آن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.