عرضه کنندگان چرم بزی خام

چرم بزی خام یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع چرم موجود در بازار ها می باشد. چرم بزی با جنسی نرم و تار و پود منعطفی که دارد که دوخت بسیاری از کیف های پول کمربند های زنانه و انواع صندل های مختلف استفاده می شوند.

مراکز عرضه چرم بزی خام اصل انواع چرم بزی ارزان را با مرغوب ترین و با کیفیت ترین چرم ها را ارائه می دهد. 

عرضه کنندگان چرم بزی خام

اطلاعاتی درباره خصوصیات چرم بزی کراست

اطلاعاتی درباره خصوصیات چرم بزی کراست انواع چرم بزی طبیعی و مصنوعی در بازار این روز ها وجود دارد. چرم های طبیعی جنس و دوام بیشتر و بالاتری داشته و طول عمر طولانی دارند. اما چرم های مصنوعی نازک هستند و جنس شان مانند پارچه است و با کوچکترین ضربه ای پاره می شود. علاوه بر چرم بزی که طرفداران زیادی دارد و کیفیت بالایی داشته و در دوخت بسیاری از اجناس استفاده می شود، اجناسی چون انواع کمربند ها، صندل ها، کیف پول ها و جا کلیدی های مختلف. 

چرم بزی کراست نازک است و قطر و ضخامت کمی دارد و به راحتی خم می شود و در عین حال مستحکم و منعطف است و به مرور زمان با استفاده زیاد از آن ها، روی آن ها خط نمی افتد. این چرم ها دباغی شده اند اما هنوز رنگ آمیزی نشده اند و خام هستند. برای تشخیص چرم بزی درجه یک از سایر چرم ها کافی است شعله آتش روی آن ها گرفته شود و اگر چرم آتش گرفت، مصنوعی است و اگر آتش نگرفت طبیعی می باشد. از چرم بز در دوخت انواع کیف های پول، کاپشن ها، پالتو ها و یا حتی بارانی ها و انواع دستکش های مردانه و زنانه استفاده می شود و بسیار منعطف هستند.

جدید ترین قیمت چرم بزی خام

جدید ترین قیمت چرم بزی خام واحد خرید انواع چرم بز “پا” می باشد. هر پا چرمی تقریبا به اندازه یک مستطیل بیست سانتی متری در بیست سانتی متری می باشد. چرم های مصنوعی به دلیل اینکه کارخانه ای هستند و جنس نازکی دارند قیمت ارزان تر و به صرفه تری دارند. چرم های مصنوعی به صورت متری خرید و فروش می شوند و مانند چرم های طبیعی به صورت پا خرید و فروش نمی شوند. قیمت چرم بزی به طور کلی به مصنوعی یا طبیعی بودن آن ها بستگی دارد.

خرید و فروش انواع چرم های طبیعی و مصنوعی به صورت های کلی و عمده و یا به صورت در متراژ های کمتر و همچنین گاهی به اندازه یک پوست کامل بز معامله می شوند. در برخی موارد این چرم ها به صورت کیلویی نیز خرید و فروش می شوند و بیشتر شامل چرم های باقی مانده از بسته های دیگر‌ و یا دور ریز ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.