مراکز عرضه چرم شترمرغ بندساعت

چرم شترمرغ با کیفیت بالایی که دارد، می تواند مقاومت و استحکام زیادی را در درازمدت به نمایش بگذارد. مراکز عرضه چرم شترمرغ بندساعت، محصولات درجه یک و مرغوبی را برای تامین نیاز مشتریان برگزیده اند. این مراکز تلاش خود را می کنند تا کلیه متقاضیان خرید بندساعت بتوانند نیاز خود را برآورده ساخته و به مدل های عالی از این محصولات دسترسی داشته باشند.

 

مراحل تولید بندساعت با چرم شترمزغ

چرم ها از جمله متریال های بسیار پرطرفدار در بازار هستند که با استفاده از آنها می توان محصولات مختلف از کیف، کفش، پالتو، کت و کاپشن گرفته تا کمربند و بند ساعت را به صورت ویژه تولید کرد.ا

زمانی که صحبت از چرم می شود، انواع مختلف از آن به ذهن می آید که چرم شترمرغ یکی از بهترین هاست. این چرم که بی نهایت مقاوم و زیباست، بهترین مدل از بندساعت را به ما می دهد.

مراحل تولید بندساعت با چرم شترمرغ به چه صورت است:

  1. با استفاده از چرم دباغی شده و آماده، دو عدد نوار چرمی به طول مچ و عرض ساعت، به دست می آید.
  2. یکی از این نوارها انتخاب شده و از وسط تا می شود. قسمت انتهایی آن را به صورت هلالی برش می خورد.
  3. جای دوخت در این بندها مشخص شده و سوراخ کاری انجام می شود.
  4. نوار تا شده از وسط باز شده و درون آن جوابگیر قرار داده می شود. پس از قرار دادن پین ساعت در آن، بند از وسط بسته خواهد شد.
  5. با استفاده از یک سوزن و نخ مخصوص دور تا دور بند دوخته می گردد.
  6. نوار دوم را تا زده به صورتی که یک سمت کمی بلند باشد. با سوراخ کردن محل دوخت، در قسمت اضافی آن، جای سگک برش داده می شود.
  7. سگک در جای خود قرار گرفته و باقی مانده چرم بین دوتکه قرار می گیرد. پس از آن حلقه بندگیر در جای خود مستقر شده و دوخت آغاز خواهد شد؛ در نهایت روی بند اول با سمبه سوراخ ایجاد می شود.

توزیع کننده بهترین چرم شترمرغ بندساعت
مراحل تولید بندساعت با چرم شترمزغ

همانطور که می دانید تولید بندساعت یکی از مهمترین مراحل برای تولید یک ساعت مچی می باشد. به این منظور استفاده از چرم شترمرغ پیشنهاد می شود؛ چرا که امتحان خود را پس داده و توانسته همگان را از مزیت های ویژه خود بهره مند سازد.

توزیع کننده چرم شتر مرغ بندساعت، روشهای اینترنتی را برای ارائه محصولات خود مناسب می داند و به دنبال آن است تا با استفاده از این شیوه، متقاضیان خرید آن را از شهرها و استان های مختلف به تهیه انواع چرم شترمرغ ترغیب سازد.
جای بسی خوشحالی بوده که عرضه چرم از جانب این توزیع کننده، با سهولت و سرعت همراه است و همین موضوع اهمیت خرید و فروش آن را افزایش خواهد داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.