پخش انواع چرم گاوی ارزان

چرم یکی از زیباترین محصولات طبیعی است که در تهیه انواع محصولات مانند لباس، کیف، کفش و غیره به کار می رود. این محصول دارای انواع مختلفی است و در میان همه آنها چرم گاوی به دلیل مقاومت و ضخامت زیاد بیشترین کاربرد را دارد. در حال حاضر پخش انواع چرم گاوی با قیمت مناسب در بازار صورت می گیرد و همه تولید کنندگانی که به نوعی با چرم گاوی در ارتباط هستند می توانند چرم گاوی ارزان را از این مرکز پخش به سهولت خریداری کنند.

پخش انواع چرم گاوی ارزان

خصوصیات بارز چرم گاوی رنگی درجه یک

خصوصیات بارز چرم گاوی رنگی درجه یک چرم گاوی یکی از ضخیم ترین انواع چرم مورد استفاده توسط انسان برای ساخت محصولات چرمی می باشد. این محصول به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر پارگی دارد از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است.

چرم گاوی در انواع رنگ در بازار وجود دارد که این تنوع رنگ می تواند در جذابیت محصولات چرمی تولید شده از آن بسیار موثر باشد. 

از خصوصیات بارز چرم گاوی رنگی درجه یک ثبات رنگ بسیار بالا می باشد. این محصول تحت تاثیر عوامل محیطی از قبیل رطوبت یا نور خورشید دچار  تغییر رنگ نشده و کیفیت اولیه خود را بعد از مدت ها همچنان حفظ می کند؛ علت این مساله نفوذ رنگ در بافت متراکم چرم است به گونه‌ای که به خوبی در آن رسوخ کرده و از آن خارج نمی گردد.

چرم گاوی رنگی مرغوب به دو صورت خشک و نرم و در بازار عرضه شده است و ضخامت های مختلفی از آن را می توان تهیه نمود و البته باید به این نکته دقت داشت که ضخامت چرم گاوی اصل در همه قسمت های آن یکسان نمی باشد.

این محصول مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد به طوری که حتی در صورت تماس با شعله مستقیم آتش دچار سوختگی نمی گردد.

سطح چرم های رنگی صاف بوده و قسمت پشت آنها پرزدار می باشد.

عرضه کننده انواع چرم گاوی ارزان

عرضه کننده انواع چرم گاوی ارزان انواع چرم گاوی با قیمت ارزان را می توان از عرضه کننده این محصول با تضمین اصالت و کیفیت تهیه نمود. این محصول در انواع رنگی نیز توسط این عرضه کننده در بازار ارائه می شود تا دست تولید کنندگان را برای ساخت محصولات رنگی و جذاب باز گذاشته باشد.

عرضه چرم گاوی در داخل کشور برای تامین نیاز داخلی کافی بوده و کشور ما از این نظر خودکفا است و نیازی به واردات نیست.

توجه داشته باشید این محصول را مستقیما از عرضه کننده آن سفارش دهید و از پرداخت هزینه های اضافه به واسطه ها خودداری نمایید تا محصول نهایی شما با قیمت ارزان تری تولید و به صورت ارزان در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.