پخش انواع چرم گاوی ساده

استفاده از چرم حیوانات مختلف برای تهیه محصولات و کالاهای مورد نیاز از گذشته ‌های دور در جوامع انسانی مختلف بسیار مرسوم  بوده است. چرم گاوی یکی از پرمصرف ترین انواع چرم در حال حاضر می باشد که علت آن ویژگی های منحصر به فرد این محصول است. پخش انواع چرم گاوی ساده در سطح کشور در حال انجام است و تولیدکنندگان محصولات جانبی از چرم می توانند به راحتی نسبت به سفارش و تهیه این محصول اقدام کنند.

پخش انواع چرم گاوی ساده

خصوصیات بارز چرم گاوی رنگی درجه یک

خصوصیات بارز چرم گاوی رنگی درجه یک

تنوع رنگ در چرم گاوی بسیار زیاد می باشد و با توجه به رنگ پوست حیوان انواع چرمی رنگی نیز در بازار وجود دارد.

این محصول دارای الیاف بسیار متراکمی است و به همین جهت مقاومت آن نسبت به کشش و پارگی بسیار بالا می باشد. نوع رنگی این چرم باعث ایجاد ظرافت در محصولات تولیدی از آن می ‌شود.

از این جرم به دلیل ضخامت مناسب در تهیه انواع کیف اداری، کیف پول، چرم مردانه یا زنانه، جا کارتی چرمی، جا کلیدی، کیف لپ تاپ و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود که میزان دوام و ماندگاری در این محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است.

این نوع چرم رنگی هم می ‌تواند انعطاف پذیر و نرم بوده و همین که ضخیم و خشک باشد به همین دلیل با توجه به نوع محصولی که از آن تهیه می ‌شود  از چرم به خصوص استفاده می گردد.

سطح این نوع چرم ها معمولاً بدون گرین بوده و پشت کار آنها پرزدار می ‌باشد.

نوع فرآیند دباغی انجام گرفته بر روی چرم گاوی رنگی می تواند در کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

در چرم گاوی درجه یک رنگی از بهترین مواد و تجهیزات برای بالا بردن کیفیت و زیبایی این محصول استفاده شده است. 

عرضه کننده برتر چرم گاوی ساده

عرضه کننده برتر چرم گاوی ساده

عرضه کننده برتر چرم گاوی ساده یکی از باکیفیت ترین انواع چرم را با قیمت بسیار عالی به بازار این محصول عرضه کرده است و برای خرید آسان این محصول راه های مختلفی را قرار داده است تا بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوان این چرم را خریداری نمود.

عرضه چرم گاوی و پخش آن به سراسر کشور می تواند بخشی از نیاز به این محصول را در بازار ایران تامین کند و کارخانجات و کارگاه های کوچک و بزرگ تولید محصولات چرمی بتوانند به یک مرجع معتبر و دایمی از این محصول دسترسی داشته تا نیاز مشتریان خود به محصولات چرمی را تامین کنند.

توجه داشته باشید که سفارش چرم گاوی ساده به صورت عمده است و برای کاهش قیمت محصول نهایی این چرم با نرخ پایین به خریداران و سفارش دهندگان آن عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.